Projekts LIFE CRAFT aicina uz semināru "SEG emisiju noteikšana lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un citos zemes izmantojuma veidos"

19.10.2021

Aicinām piedalīties seminārā "SEG emisiju novērtēšana lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un citos zemes izmantojuma veidos", ko organizē Vides risinājumu institūts. Pasākums ir daļa no projekta “Klimata atbildīga lauksaimniecība Latvijā” (LIFE CRAFT) No. LIFE16 CCM/LV/000083.

Semināra mērķis ir izzināt pastāvošās metodes siltumnīcas efekta gāžu monitoringam lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un citos zemes izmantojuma veidos, kā arī apskatīt Zemes novērošanas datu potenciālu šo metožu atbalstīšanā. Pasākumā uzstāsies pētnieki un monitoringa speciālisti, kā arī pārstāvji no Copernicus programmas un Eiropas Komisijas.

Seminārs notiks 28. oktobrī pulksten 10:00 (EEST) Zoom platformā. Jautājumu iesūtīšanai tiks izmantota platforma Mentimeter.

Lai piedalītos seminārā, lūdzam pieteikties ŠEIT līdz 25. oktobrim. Pasākuma Zoom saite dalībniekiem tiks nosūtīta līdz 27. oktobrim.

Semināra programma.