Tiešraide

 
JŪRAS ĒRGLIS (Haliaeetus albicilla) Durbe 

Šajā ligzdā mājo Raimis un Milda. Pagājušajā gadā viņiem bija divi mazuļi - Vilnis un Robe. Lasi šīs ligzdas stāstu! Kas būs šogad - vērojam! 

Ligzdā notiekošo iespējams komentēt Dabasdati.lv forumā latviešu valodā un Looduskalender.ee forumā angļu valodā.


ŪPIS (Bubo bubo) 

Pirmo reizi tiešraidē ūpju dzīvi vērojām 2017. gada vasarā, kad daudzi iemīļoja mazos ūpēnus un viņu gādīgos vecākus. 2018. gadā ūpju pāris tika manīts ligzdā, taču ligzdošana nenotika. Kas būs šogad? Vērojam! 

Ligzdas stāstu lasi šeit!

 


Latvijas Dabas fonds jau kopš 2012. gada pie aizsargājamo putnu ligzdām izvieto interneta tiešraides kameras – gan sabiedrības izglītošanai, gan pētniecības nolūkos. 2018. gada sezonā tiešraidē varēja vērot astoņas ligzdas - apdzīvotas divas jūras ērgļu ligzdas, melnā stārķa ligzdu,  kā arī divas mazo ērgļu ligzdas, vistu vanaga un ūpja ligzdu, kurās neizveidojās pāris, bet tāpat tās sniedza vērtīgu ieskatu dabas norisēs.

Visa gada garumā darbojas tiešraides no jūras ērgļu ligzdas Durbē un no ūpju ligzdas Kurzemē. 

Tiešraides no aizsargājamo putnu ligzdām varam nodrošināt, pateicoties daudzu brīvprātīgo darbam un sabiedrības ziedojumiem. Putnu vērošana noteikti arī tavu dzīvi padara krāsaināku.

ZIEDO, LAI TIEŠRAIDES VARĒTU SKATĪTIES ARĪ TURPMĀK!

Ziedošana ar pārskatījumu vai Paypal
Visas tiešraides kameras vienā logā

Pievienojies Dabasdati.lv forumam, uzzini sīkākās putnu dzīves nianses, aplūko forumiešu noķertos interesantākos kadrus un dalies ar saviem vērojumiem un domām!

 

ATBALSTĪTĀJI

 

Liels paldies visiem privātajiem ziedotājiem!

 

Datu pārraide: Finansiālais atbalsts un 4G rūteri: Sistēmas konfigurācija: