Atbalsti LDF

Dzīvojam laikā, kad katram par sevi jāparūpējas pašam. Lai nokļūtu līdz drošām vecumdienām, jāiziet pat trīs pensiju līmeņi. Taču kurš šādu iespēju sagādās izdzīvošanas un mazuļu rūpēm pārņemtam melnajam stārķim vai savvaļas orhidejām, kas dažkārt vienīgo reizi uzzied tikai savas dzīves desmitajā gadā? Kurš pieteiksies par brīvprātīgo griežu advokātu, lai aizstāvētu viņu vārdā vienīgo atlikušo upmalas palienes pleķīti no cilvēciski savtīgās vēlmes arī vēl tur uzcelt māju, kurā laimīgi dzīvot un vainot visas iestādes par ik pavasari traucējošajiem dabiskajiem paliem?

Ja esi par īstām dabas ainavām, putnu balsīm pieskandinātu, pļavas ziedu smaržojošu un tīru nākotni saviem bērniem un mazbērniem, ja Tev rūp, kas notiek ar Latvijas Dabas daudzveidību un nespēj vienaldzīgi noraudzīties apkārt tik bieži notiekošajās nejēdzībās, aicinām pievienoties!

Gan privāts ziedojums, gan uzņēmuma ieguldījums dos lielu atbalstu. Ārējais atbalsts sniedz vairāk iespēju Latvijas Dabas fondam rīkoties nesavtīgā dabas daudzveidības saglabāšanā un sabiedrības izglītošanā. Ziedo jau šodien un palīdzi iedvesmot apkārtējos cilvēkus rūpēties par Latvijas savvaļas dabu.

Lai izcirstu sazēlušos krūmus griezēm vajadzīgajā pļavā, pietiek ar dažiem eiro degvielai un pašaizliedzīga brīvprātīgā darba, bet, lai atveseļotu meliorācijas izpostītu augsto purvu vai upi atgrieztu tās dabiskajā gultnē, vajadzīgi daudzi tūkstoši eiro.

Tu vari atbalstīt Latvijas Dabas fondu, ziedojot Latvijas dabas aizsardzībai:

Reģistrācijas nr. 40008019379

Norēķinu konta nr. LV51HABA000140J039356

Banka: Swedbank, fil. "Ķīpsala"

Bankas kods HABALV22

 

Iespējams ziedot, izmantojot PayPal: 

 

Papildinformācijai rakstiet ldf@ldf.lv vai zvaniet pa tālruni 67830999.

Nodibinājumam "LATVIJAS DABAS FONDS" ir piešķirts Sabiedriskā labuma organizācijas statuss.