Aicinām lauksaimniekus piedalīties aptaujā!

13.09.2021

Lai uzzinātu, kā lauksaimnieki iegūst informāciju par dabai draudzīgu saimniekošanu, Latvijas Dabas fonds aicina piedalīties aptaujā. Tajā vēlamies noskaidrot, kur šāda informācija tiek meklēta, vai šobrīd pieejamā informācija par dabai draudzīgu saimniekošanu ir pietiekama un lauksaimniekiem atbilstoša.

Aptaujā var piedalīties šeit un tās aizpildīšana aizņems aptuveni 10 minūtes. Aizpildīt to lūdzam līdz 25. septembrim. 

Inga Račinska, Latvijas Dabas fonda projektu vadītāja saka: “Viens no Latvijas Dabas fonda uzdevumiem ir veicināt dabai draudzīgu saimniekošanu Latvijas laukos, taču apzināmies, ka dabas eksperti un lauksaimnieki bieži vien dzīvo atšķirīgos informatīvajos “burbuļos”. Tāpēc vēlamies uzzināt vairāk, lai varētu uzlabot savu darbu un kopīgi saglabāt Latvijas dabas vērtības.”

Aptauja ir anonīma, tās rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Informācija par aptaujas rezultātiem būs pieejama Latvijas Dabas fonda un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra informācijas kanālos.

Lai pateiktos par līdzdalību aptaujā, Latvijas Dabas fonds aptaujas dalībnieku vidū izlozēs desmit ekskluzīvas Māra Jansona recepšu grāmatas "Pļava" - dalībai izlozē būs nepieciešams dalīties ar savu elektroniskā pasta adresi. 

Ja radušies kādi jautājumi par šo aptauju, lūdzam sazināties ar LDF pārstāvi Lieni Brizgu liene.brizga@ldf.lv