Nākamnedēļ notiks "kafija ar politiķiem" Madonā

09.10.2023

17. oktobrī pulksten 14.00 Madonas biznesa attīstības centrā notiks diskusija “Kafija ar politiķiem”: “Vai Madona var kļūt par zaļāko pilsētu Vidzemē?”” Diskusiju organizē Latvijas Dabas fonds sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību. Pieteikšanās pasākumam un pasākuma programma: https://ej.uz/kafijaarpolitikiemmadona

Aicinām pieteikties uz diskusiju interesentus, kas vēlas pārrunāt, kāpēc Madona šobrīd ir vai nav “zaļa” pilsēta un ko darīt, lai tā būtu vēl “zaļāka”? Kāpēc to būtu svarīgi attīstīt un kādi būtu Madonas ieguvumi no tā? Kopīgi spriedīsim, kādi uzlabojumi nepieciešami Madonā un ko var darīt iedzīvotāji un pašvaldība, lai tos sasniegtu. 

“Kafija ar politiķiem” ir līdzdalības metode, kuras mērķis ir dot iespēju satikties, iepazīties un veicināt savstarpēju diologu, pārrunājot aktuālus jautājumus no dažādiem skatpunktiem, apzināties problēmu un rast risinājumu. Diskusijas laikā tiek plānota darbošanās divās jauktās darba grupās.

Visiem interesentiem lūgums pieteikties šeit: https://ej.uz/kafijaarpolitikiemmadona

Diskusijas norises laiks: 17. oktobris no plkst. 14.00
Vieta: Madonas biznesa attīstības centrs, Saieta laukums 2A
Moderatore: Baiba Vitajevska-Baltvilka, politikas koordinatore Latvijas Dabas fondā

"Kafija ar politiķiem" Cēsīs un Madonā notiek projektā "Dabas kapitāls mūsu ikdienā", kuru finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds, kā arī projektā "Klimata pārmaiņas – ieraugi, sajūti, maini”. Klimata muzejs ir daļa no Eiropas Klimata iniciatīvas (EUKI). EUKI finansē Vācijas Federatīvās Republikas Ekonomikas ministrija.